Přednášející

Jasně a stručně...

PhDr. Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Mezi své největší trenérské hokejové úspěchy řadí zlato z MS 2005, 2× titul s HC Sparta Praha a Presidentův pohár s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra). Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

MUDr. Jiří Dostal

Vystudoval 2. lékařskou fakultu UK a management na MCE v Bruselu. Má atestaci z interního lékařství a pracoval na kardiologickém oddělení Nemocnice Na Homolce, v nadnárodní korporaci v Bruselu a jako manažer několika zdravotnických zařízení v ČR. Je členem Americké společnosti pro sportovní medicínu, České kardiologické společnosti a má na kontě několik publikací jak v zahraniční tak v České republice. Vyučuje a přednáší na MBA školách a kurzech zaměřených na zdravotnictví.

PhDr. Jiří Suchý

V roce 2011 jmenován docentem Univerzity Karlovy pro obor Kinantropologie, s tématem habilitační práce Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku. Téma přednášky je tedy více než jasné.

Mgr. Michala Bednáriková

Michala Bednáriková absolvovala psychológiu na FiF UK v Bratislave. V športovej psychológii sa začala profilovať počas štúdia, ktoré ukončila s diplomovou prácou “Hraničné situácie v športe”. Odvtedy sa každoročne zúčastňuje zahraničných športovo psychologických konferencií a workshopov. Pracuje so športovcami najmä ale nie len v rámci individuálnych športov, ako aj s ich rodičmi a trénermi. Vedie workshopy a prednášky pre športové organizácie doma aj v zahraničí (CZ, POL, HR, RO). Od roku 2011 do 2019 byla členkou výkonného výboru ENYSSP (Európska sieť mladých špecialistov v športovej psychológii) a od roku 2017 je prezidentkou Slovenskej asociácie športovej psychológie. V roku 2018 jej Európska federácie športovej psychológie (FEPSAC) udelila certifikát špecialistu v aplikovanej športovej psychológii.

Doc. MUDr. Aleš Kroužecký

Aktivně se věnuje závodní cyklistice, sportovní vědě a trenérství cyklistiky se zaměřením na exaktní měření a hodnocení sportovního výkonu. Potkat se můžete například ve Winpeaks.

Mgr. Radim Šlachta

CEO, Zakladatel společnosti a autor základní myšlenky projektu MySassy S metodikou SA HRV se setkal poprvé při svém Ph.D. studiu v oblasti fyziologie zátěže pod vedením doc. Stejskala. V rámci jeho disertační práce vznikly základy originálního algoritmu hodnocení, které se staly podkladem dalšího vývoje zapracovaného do postupů využívaných v mySASY. 15 let působil na Fakultě tělesné výchovy, kde se v oblasti výzkumu věnoval tématům uplatnění SA HRV ve sportu a vlivu pohybu na zdraví a životní styl. Od 2012 vedl centrum sportovní a preventivní medicíny Agel Sport Clinic, kde se metodika SA HRV stala jednou ze základních součástí diagnostiky rekreačních i vrcholových sportovců. Ve volném čase dělá vše pro to, aby zůstal aktivním sportovním lezcem.

Mgr. Tomáš Mika

Profesionální triatlet a trenér s umístěními v TOP 10 v TRI závodech světového poháru (Ironmam pod 9 hodin), Pražský maraton za 2:32. Specialista na wattovou problematiku, efektivitu běhu a komplexní plánování tréninku, jako jeden z mála publikuje články o Trainingpeaks a navazujícících metodikách tréninku na tomasmika.com . Zakladatel skupiny TrainingPeaks CZ/SK na Facebooku a velký propagátor tréniku s wattmetrem.

Ing. Robert Kleiner

Původně inženýr metodik armádního střediska vrcholového sportu, dnes nadšený multisportovec, zakladatel centra pro zvyšování výkonnosti SPEEDweaponry (www.s1w.cz) a technologický vizionář v jedné osobě. Robertovy znalosti, kompetence a hi-tech pomůcky zasahují do oblastí objektivizace tréninkového zatížení, zvyšování výkonnosti, analýzy sportovní výkonnosti, moderních metodik vedení tréninku a regenerace. V PERFlabs má na starosti vyhledávání nových směrů pro zvyšování výkonnosti a efektivního řízení tréninku, detailně se věnuje také wattové problematice a analytice sportovní výkonnosti.

Jan Dubec

Specialista v oblasti fittingu v Triexpert, stále velmi aktivní sportovec, závodník ale i trenér mládeže.

Vojtěch Hačecký

S koncem kariéry jednoho z našich nejlepších silničárů se Vojtěch vrhl do předávání znalostí v rámci Centra sportovní medicíny , kde nyní zakotvil.

Ing. Marek Mixa

Bývalý profesionální závodník, nyní reprezentační trenér juniorských dráhařů a národního SCM Kovo. Autor blogu Pohledemtrenera.cz ale hlavně pořadatel celé akce Cyklo Kongres

Newsletter

Chcete dostávat informace? souhrn přednášek, příprava kongresu nebo i další akce? Zanechte nám email.