Cyklo Kongres pokračuje

První Cyklo Kongres měl iniciovat průběžné vzdělávání a setkávání trenérů.

Již první termín předčil očekávání, a proto se již pomalu blíží termín druhý. Program prvního kongresu si můžete prohlédnout v historii.

Na podzim se opět sejdeme v přednáškové místnosti na Třebešíně, tentokrát ale bude připraveno více prostorů. Přednášky či semináře tak budou probíhat skutečně paralelně. Dopolední blok tak bude plný informací a detailních přednášek v relativně menší skupině, tak aby se podpořila i interakce mezi přednášejícím a publikem. Odpolední program bude jiný, svižnější.

Na prvním Cyklo Kongresu jsme pokračovali opět sérií přednášek, podzimní termín přejde dynamicky do větší přednášky. Nejdříve samozřejmě oběd a prostor pro diskuzi, následně krátký přesun do vedlejší školy, kde proběhne centrální přednáška pro všechny účastníky kongresu.

K dispozici bude po celou dobu drobné občerstvení, to se nemění. Logistika stravování bude řešena přímo na místě, stravu si účastníci objednají přes rezervační systém předem.

Páteční program je volitelný, bude prostor vyzkoušet si dráhovou cyklistiku a mnoho dalších věcí. Účast je předpokládaná více na víkend, proto bude pátek plný spíše workshopů a větší možnosti debaty. Následné přednášky nebudou navazovat na pátek, každopádně i v pátek jste vítáni.

Newsletter

Chcete dostávat informace? souhrn přednášek, příprava kongresu nebo i další akce? Zanechte nám email.